Hakkında

Yapmake.com günlük hayatta kullandığımız eşya, araç-gereç, yapılar, aletler, teknolojik ürünler, ev dekorasyon, mobilya dekorasyonu ve tasarımı ile ilgili bilgi veren bir web sitesidir. Nasıl yapılır, nerede bulunur, nerede kullanılır, neden yapılır gibi sorulara cevap vermeye çalışır. Günlük hayatta kullandığımız pek çok araç gereç hayatımızda sıkıcı bir yere sahip iken onlar üzerinde yapacağımız bir iki değişiklik ile hayatımızda eğlenceli bir yere sahip olabilirler.İhtiyacınız olan ancak mağazalarda ya da piyasada bulamadığınız eşya, araç-gereçlerin nasıl yapıldığını bu sitede bulabilirsiniz.

2010 yılından beri yayın hayatını sürdürmektedir. Yayın içeriğinde siyasi, toplumsal genel ahlak kurallarına aykırı, taraf olacak nitelikte bir içerik bulunmaz.

Yapmake.com adresindeki içerikten yayını yapan üye kendisi sorumludur. Yapmake.com editörü yayın içeriğini kontrol eder ve yayınlar. içerik hakkında gelecek itiraz, uyarı gibi durumlarda içerik yayından kaldırılır.

Yapmake.com adresi site giderleri için gelirini reklamlardan, bağışlardan ve sponsorlardan sağlar. Yapmake.com adresinin sürekli olarak gelişmesi planlanmaktadır ve insanlara yararlı bir internet sitesi haline geleceğine inanılmaktadır.

 

 

Cevap Ver