En Yeni Philips 24E1N5300HE Monitör Özellikleri

Çok amaçlı monitörler son zamanlarda popüler oluyor. Monitörlerini iyi tasarlanmış, yüksek performanslı, zengin özelliklere sahip ve güvenilir bir modele yükseltmek isteyen kullanıcıların artık daha fazla aramalarına gerek yok: Philips 27E1N5600HE ve 24E1N5300HE monitörleri uzaktan çalışmanın ve web tabanlı organizasyonların ve aktivitelerin, sosyal medyanın, çevrimiçi eğlencenin yükseldiği bu dönemde, her yaştan kullanıcının gereksinimini karşılıyor. Bu modeller, işbirliğini güçlendirmek için entegre bir 5MP webcam ve USB-C tek kablolu bağlantı gibi kilit özellikler sunuyor.

İşbirliğini ve sanal toplantıları iyileştirmek için gürültü kesen mikrofonlu entegre, 5MP webcam

Kilit özellikler

  • Net ve doğru görüntüler için geniş görüntüleme açılarına sahip 27 inç ya da 24 inç IPS panelleri
  • 27E1N5600HE modelinde, alabildiğine net QHD (2560 x 1440) çözünürlük
  • 24E1N5300HE modelinde Full HD (1920 x 1080) çözünürlük
  • Zahmetsiz, tek kablolu bağlantı için USB Tip-C teknolojisi
  • Kolay ve güvenli işbirliği için gürültü kesen mikrofonlu Entegre 5MP Windows Hello webcam
  • Zengin multimedya için dahili 5W stereo hoparlörler
  • Hızlı ekran üstü menü erişimi için EasySelect menü değiştirme tuşu
  • Gözleri yormayan izleme için LowBlue modu ve Flicker-free teknolojisi


MMD Monitörler & Ekranlar Avrupa Kıdemli Ürün Müdürü Artem Khomenko şunları söyledi: “Philips 27E1N5600HE ve 24E1N5300HE monitörleri, temiz bir tasarımın içinde her şeyi isteyenler için ideal tercihler. İster evden çalışıyor olun, ister internette gezinin ya da bir oyun veya film ile rahatlıyor olun, bu modeller kullanıcıların daha fazlasını yapmalarını, daha fazlasını başarmalarını ve daha fazla keyif almalarını sağlıyor.”

Göz alıcı görseller, kolay işbirliği ve akıcı bağlantı, hepsi bir pakette
İster internette geziyor olun, ister fotoğrafları düzeltin ya da video oyunları oynayın veya sevdiğiniz bir filmi izleyin, her durumda görsel kalite şarttır. Philips 27E1N5600HE ve 24E1N5300HE modellerinin her ikisi de, ultra geniş 178/178 derecelere de keyfi çıkartılabilen, keskin görüntüler ve canlı renkler sunan, yüksek performanslı IPS panellerine sahip. Philips 27E1N5600HE modeli, görüntülerin ve grafiklerin gerçekten öne çıkmasını sağlayan Quad HD (2560 x 1440) çözünürlüğün nefes kesici netliğine sahip. Full HD (1920 x 1080) çözünürlüklü Philips 24E1N5300HE ise yaşak kadar gerçek bir görüntü için canlı renkler ve keskin ayrıntıları beraberinde getiriyor.

Görsel becerilerine ek olarak, Philips 27E1N5600HE ve 24E1N5300HE modelleri ayrıca beraber çalışma, zahmetsiz bağlantı, sürükleyici eğlence ve fiziksel konfor için, performansı güçlendiren bir dizi özellik de sunuyor. USB Güç Teminine sahip USB C Tipi konektör ile donatılmış bu monitörler, kullanıcıların süper hızda veri iletimi yaparken ve yüksek çözünürlüklü görüntüleri izlerken bir yandan da uyumlu cihazlarını şarj edebilmelerini, üstelik bunların hepsini tek bir ince, tersine çevrilebilir kablo ile yapabilmelerini sağlıyor. Basit ve sezgisel, işbirliğine dayalı çalışmayı garantilemek için ise, her iki monitör de Windows Hello için sertifikalı yüz tanımaya sahip ve kullanılmadığı zaman daha fazla mahremiyet için fiziksel bir anahtara, dahili bir 5MP webcam’e ve hoş, net iletişim için çok kullanışlı, gürültü giderici bir mikrofona sahip. Üstelik gaming dünyasının ve multimedyanın sürükleyici deneyimini tamamlamak için, her iki monitörde de dahili stereo hoparlör bulunuyor.

Kablo yönetimini yaparken bir yandan da monitörü kullanıcıların tercihlerine göre ayarlamayı sağlayan kompakt ve ergonomik taban


Monitör ayarlarını hızlı ve kolayca yapmak için EasySelect Menu Toggle ayar tuşu sayesinde konfor ve rahatlık sunuluyor. Ayrıca modelde entegre bir kablo yönetim sistemi, göz dostu LowBlue modu ve Flicker-free teknolojisi ve her tür tercihe uyacak şekilde, eğme, pivot özelliği olan ve yüksekliği ayarlanabilen bir Compact Ergo Base taban da bulunuyor.


Bütün bu özelliklere ek olarak, Philips 27E1N5600HE ve 24E1N5300HE kullanıcıları, Philips’in satış sonrası hizmetlerine tam erişim sahibi olmanın getirdiği gönül rahatlığına da güvenebilirler.

Fiyatlandırma ve piyasaya çıkış
Philips 27E1N5600HE
ve 24E1N5300HE sırasıyla 469 USD ve 339 USD fiyatlarından Haziran ayının ortasından itibaren satışa sunulacak.

yapmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir